Tiekėjai

Šiuo metu Wise2Sync yra sujungta su 50+ didmenininkų, veikiančių Lietuvoje ir užsienyje. Didžioji dalis jų bendradarbiauja su mažmenininkais „drop-ship“ pagrindu.
Norite importuoti prekes iš naujo tiekėjo? Susisiekite su mumis, ir jeigu dar nesame jo prijungę prie Wise2Sync – tai padarysime ir Jums tikriausiai nieko nekainuos.

Getz
Getz
Naujas

~1,500 produktų kataloge

„Getz Nordic Ltd.“ yra pirmaujanti automobilių priežiūros produktų tiekėja Latvijoje. „Getz“ taip pat veikia kaip pasaulyje žinomų automobilių p... Skaitykite daugiau »

Smarteg
Smarteg
Naujas

~600 produktų kataloge

Smarteg – pirmaujanti tarptautinė įmonė Baltijos regione, kurios pagrindinė veikla – išmaniųjų namų ir verslo sprendimų įrengimas, taip pat didm... Skaitykite daugiau »

Mature Services
Mature Services
Naujas

~85,000 produktų kataloge

Mature Services yra viena didžiausių kvepalų ir kosmetikos didmeninės prekybos įmonių Europoje. Mes siūlome platų aukštos kokybės originalių gam... Skaitykite daugiau »

Zuja
Zuja
Naujas

~1,200 produktų kataloge

UAB „Zuja” yra oficialus prekinių ženklų – Plus Plus, Lottie, Arias, Bino, Caly, Pionierius, Q-Bricks, PlayMais, Comansi, Snai... Skaitykite daugiau »

Ravak
Ravak
Naujas

~5,000 produktų kataloge

RAVAK siūlo kompleksinius sprendimus šiuolaikiniams vonios kambariams: integruojamų gaminių seriją, akrilines vonias su hidromasažo sistemų mont... Skaitykite daugiau »

Halmar
Halmar
Naujas

~3,000 produktų kataloge

HALMAR yra kokybiškų baldų iš Tolimųjų Rytų importuotoja ir platintoja. Halmar siūlo autentiškus lenkų dizainerių sukurtus dizainus. Didmeninės ... Skaitykite daugiau »

Stockperfume
Stockperfume
Naujas

~70,000 produktų kataloge

Stock Perfume vykdo aukštos kokybės kvepalų didmeninė prekybą. Stock Perfume rūpinasi ne tik plačiu grožio prekių asortimentu, bet ir jo valdymu... Skaitykite daugiau »

Inbeauty
Inbeauty
Naujas

~230 produktų kataloge

„Inbeauty“ yra grožio priemonių tiekėjas, kuris didmeniniams klientams siekia tiekti firminę kosmetiką konkurencingomis kainomis. Inbeauty daugi... Skaitykite daugiau »

Sanistal
Sanistal
Naujas

~20,000 produktų kataloge

Sanistal yra specializuota techninės paskirties prekybos įmonė profesionalams, kuri siūlo savo klientams naujos kartos sistemų ir novatoriškų ši... Skaitykite daugiau »

RMtools
RMtools
Naujas

~6,000 produktų kataloge

UAB „RM Tools“ – didmeninė ir mažmeninė prekyba rankiniais ir elektriniais įrankiais statybų rinkai. Tiekėjas parduoda įrankius, atitinkančius B... Skaitykite daugiau »

Bosch
Bosch
Naujas

~50,000 produktų kataloge

„Bosch“ savo veiklą Baltijos šalyse vykdo nuo 1993 m. Tiekėjas siūlo platų automobilių atsarginių detalių, diagnostikos įrangos servisams, elekt... Skaitykite daugiau »

Synkarb
Synkarb
Naujas

~20,000 produktų kataloge

SYNKARB siūlo platų sporto inventoriaus prekių asortimentą dideliais kiekiais mažmeninės prekybos įmonėms. Tiekėjas garantuoja konkurencingą pre... Skaitykite daugiau »

Marsietis
Marsietis
Naujas

~25,000 produktų kataloge

Uab Rego Tech (Marsietis) vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą elektronikos prekėmis nuo 2009 metų. Tiekėjas siūlo daugiau nei 20 000 prekių pag... Skaitykite daugiau »

Lechpol Electronics
Lechpol Electronics
Naujas

~8,000 produktų kataloge

Lechpol Electronics Leszek tiekia įvairių kategorijų elektros ir elektroninę įrangą. Įmonė siūlo platų prekių ženklų asortimentą, tokių kaip Wip... Skaitykite daugiau »

Marba-Sport
Marba-Sport
Naujas

~3,600 produktų kataloge

Marba-Sport yra įmonė, turinti ilgametę patirtį gaminant aukščiausios kokybės prekes. Įmonė siūlo originalius, firminius garsiausių pasaulio gam... Skaitykite daugiau »

Forcetop
Forcetop
Naujas

~7,000 produktų kataloge

Vienas didžiausių mobiliųjų įrenginių priedų platintojų Lenkijoje. FORCETOP siūlo išmaniąją buitinę techniką, išmaniuosius sveikatos prietaisus,... Skaitykite daugiau »

Prime Online
Prime Online
Naujas

~2,500 produktų kataloge

Prime Line OÜ siūlo platų būtiniausių sodo prekių ir įrangos asortimentą. Tiekėjas yra oficialus daugelio žinomų Europos prekių ženklų platintoj... Skaitykite daugiau »

MyFusion
MyFusion

~40,000 produktų kataloge

MyFusion yra vienas didžiausių kompiuterinės įrangos, periferijos įrenginių ir mobiliųjų telefonų priedų tiekėjų Baltijos šalyse. Produktų asort... Skaitykite daugiau »

Sponge
Sponge

~150 produktų kataloge

Sponge nuo 2010 metų veikianti įmonė siūlo partneriams prisijungti prie Online B2B sistemos ir pasididinti pelną. Mūsų ilgametė patirtis, tiesio... Skaitykite daugiau »

VidaXL
VidaXL

~90,000 produktų kataloge

VidaXL yra tarptautinis mažmeninis prekybininkas internete. VidaXL pagrindinė būstinė yra Venlo mieste, Nyderlanduose. Šis prekybininkas siūlo p... Skaitykite daugiau »

BigBuy.eu
BigBuy.eu

~140,000 produktų kataloge

BigBuy yra B2B elektroninė platforma siūlanti itin platų prekių katalogą. Kompanija tiekianti žinomus prekės ženklus tokius kaip „AEG“, „Babylis... Skaitykite daugiau »

BTS Wholesaler
BTS Wholesaler

~55,000 produktų kataloge

BTS Wholesaler vykdo dropshipping ir didmeninę prekybą parfumerijos ir kosmetikos produktais. Produktų katalogą sudaro apie 17,000 produktų iš 6... Skaitykite daugiau »

ELKO
ELKO

~14,000 produktų kataloge

ELKO Group – IT prekių distributorius Lietuvoje teikiantis daugiau nei 36 000 prekių iš 10 000 partnerių ir 400 gamintojų. Nuo 2018 rudens ELKO ... Skaitykite daugiau »

ALSO
ALSO

~45,000 produktų kataloge

ALSO Lietuva tiekia rinkai kompiuterinę, programinę įrangą, kompiuterinių žaidimų įrangą, periferijos įrenginius bei buitinės elektronikos preke... Skaitykite daugiau »

ACC Distribution
ACC Distribution

~20,000 produktų kataloge

ACC Distribution yra kompiuterių komponentų ir papildomų įrenginių distributorius, veikiantis keliose šalyse nuo 1998 m. Ir turintis daugiau nei... Skaitykite daugiau »

TD Baltic
TD Baltic

~6,000 produktų kataloge

TD Baltic yra vienas didžiausių IT produktų ir namų apyvokos platintojų Baltijos regione. Įmonė taip teikia teikia logistikos ir kitas pridėtinė... Skaitykite daugiau »

MC Distribution
MC Distribution

~150,000 produktų kataloge

MC Distribution yra viena iš pirmaujančių didmeninės buitinės elektronikos prekybos platintojų Europoje, kurios būstinė ir sandėlis yra Rygoje, ... Skaitykite daugiau »

INNPRO
INNPRO

~6,000 produktų kataloge

Distributorius INNPRO Lenkijoje veiklą pradėjo 2013 metais su pavadinimu RCpro. Šioje kompanijoje dirba 130+ darbuotojų ir turi virš 1000 parner... Skaitykite daugiau »

Matterhorn Wholesale
Matterhorn Wholesale

~170,000 produktų kataloge

„Matterhorn Wholesale“ veiklą pradėjo 2004 metais ir siūlo platų aukštos kokybės produktų asortimentą žemomis kainomis. Didžioji dalis produkcij... Skaitykite daugiau »

Griffati
Griffati

~30,000 produktų kataloge

Griffati yra Italų kompanija prekiaujanti aukščiausios kokybę drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Didmenininkas atstovauja daugiau nei 10 Italij... Skaitykite daugiau »

Mada.pl
Mada.pl

~45,000 produktų kataloge

„Mada“ yra apatinio trikotažo ir kojninių/pėdkelnių tiekėjas iš Lenkijos. Bendrovė pateikia platų Europos gamintojų produktų asortimentą labai p... Skaitykite daugiau »

Stock Firmati
Stock Firmati

~30,000 produktų kataloge

Stock Firmati yra Italų B2B aprangos, avalynės ir aksesuarų didmenininkas. Jų produktų katalogą sudaro žinomiausių vardų ir dizainerių gaminiai:... Skaitykite daugiau »

Bdroppy
Bdroppy

~25,000 produktų kataloge

Bdroppy yra Brands Distribution Group priklausantis padalinys, kuris vykdo B2B prekybą avalyne, apranga ir aksesuarais. Šio platintojo katalogą ... Skaitykite daugiau »

B2BSportswholesale.net
B2BSportswholesale.net

~120,000 produktų kataloge

B2bsportswholsale.net – tai internetine didmenine prekyba užsiimanti kompanija. Čia rasite platų, žinomų gamintojų sportinės aprangos bei ... Skaitykite daugiau »

B2B Immi Shop
B2B Immi Shop

~10,000 produktų kataloge

Immi.Shop vykdo sportinės avalynės didmeninę prekybą, o įmonės būstinė ir sandėlys yra Lenkijoje. Produktų katalogą sudaro žinomų gamintojų prod... Skaitykite daugiau »

LeanToys
LeanToys

~6,000 produktų kataloge

LeanToys – tai didelę kolekciją kokybiškų žaislų tinkančių įvairaus amžiaus vaikams. Tiekėjas siūlo lavinančius, įtraukiančius ir mokomuos... Skaitykite daugiau »

Pretendentas
Pretendentas

~4,000 produktų kataloge

Didmeninė ir mažmeninė prekyba buitine technika: šaldytuvai, viryklės, skalbimo mašinos, kavos aparatai, kava, namų kvapai. Oficialus kavos apar... Skaitykite daugiau »

MAE Technology
MAE Technology

~500 produktų kataloge

Pagrindinė UAB MAE Technology įmonės sritis – didmeninė prekyba fotografijos įranga. Prekyba veidrodiniais, skaitmeniniais, sisteminiais fotoapa... Skaitykite daugiau »

XTG.PL
XTG.PL

~3,000 produktų kataloge

XTG.PL yra elektrotechnikos tiekėjas iš Lenkijos. Bendrovė vykdo prekybą mobiliaisiais ir tinklo įrenginias, kompiuterine ir buitine technika be... Skaitykite daugiau »

Deltaco Baltic
Deltaco Baltic

~6,000 produktų kataloge

Kompanija, vykdo didmeninę prekybą IT priedais, buitine technika ir elektronika, savo prekes tiekianti dideliems, vidutinio dydžio mažmeniniams ... Skaitykite daugiau »

F9 Baltic
F9 Baltic

~3,000 produktų kataloge

F9 – tai efektyviai ir operatyviai dirbanti pardavimų įmonė baltijos šalyse, užsiimanti didmeniniu IT ir buitinės įrangos pardavimu. Savo klient... Skaitykite daugiau »

Action S.A.
Action S.A.

~40,000 produktų kataloge

Action S.A. yra įsikūrusi Lenkijoje ir prekiauja elektronika, buitine technika ir kompiuterine ir ryšių įranga. Tai yra viena iš lyderiaujančių ... Skaitykite daugiau »

Officeday
Officeday

~20,000 produktų kataloge

Officeday – viena didžiausių biuro ir mokyklinių prekių bei paslaugų tiekėjas Baltijos šalyse. Ši įmonė Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikia ... Skaitykite daugiau »

Arte Domestica
Arte Domestica

~2,000 produktų kataloge

Arte Domestica vykdo didmeninę buitinės technikos prekybą. Prekių ženklai: Dyson, Melitta, Laurastar, WMF, SteamOne, Hurom, Wahoo, Chef’s ... Skaitykite daugiau »

Hamakų Sala
Hamakų Sala

~500 produktų kataloge

Hamakų Sala yra tiesioginis AMAZONAS atstovas Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje. Hamakusala.lt – internetinė hamakų parduotuvė. Skaitykite daugiau »

Domus Lumina
Domus Lumina

~800 produktų kataloge

Domus Lumina  – langų uždengimo specialistai su 13 metų patirtimi., žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir 30 Europos šalių. Tai moderni ir novat... Skaitykite daugiau »

Pricy.it
Pricy.it

~20,000 produktų kataloge

Pricy.it – tai dizainerių rūbų išparduotuvė vsiai šeimai. Jų kolekcijose galite rasti drabužių, eksesuarų, naturalios odos gaminių bei bat... Skaitykite daugiau »

Mport
Mport

~1,500 produktų kataloge

MPORT yra Lietuvoje įsikūręs drop-ship produktų tiekėjas, kurie turi sandėlius Vokietijoje ir  Hong Kong. MPORT siūlo platų produktų asortimentą... Skaitykite daugiau »

AddMore
AddMore

~3,000 produktų kataloge

Addmore – Fotoaparatų ir profesionalios foto įrangos tiekėjai Lietuvoje Patyrę konsultantai padės išsirinkti reikalingą techniką ir profes... Skaitykite daugiau »

Vuch
Vuch

~2,000 produktų kataloge

Vuch yra nuo 2015 metų veikiantis moteriškų piniginių gamintojas iš Čekijos Respublikos. Jų asortimentą sudaro moteriški aksesuarai: piniginės, ... Skaitykite daugiau »

Ptakonline
Ptakonline

~24,000 produktų kataloge

Ptakonline yra Lenkijoje įsikūrusi kompanija, kuri vykdo didmeninę prekybą moteriškais drabužiais. Jų sukurti drabužiai yra ne tik gražūs, bet i... Skaitykite daugiau »

Your New Style
Your New Style

~3,000 produktų kataloge

Moteriškų ir vyriškų drabužių didmeninė prekyba. Šis tiekėjas importuoja prekes iš Prancūzijos, Italijos ir Londono. YNS turi platų vyririškų ir... Skaitykite daugiau »

Prosport.lt
Prosport.lt

~4,500 produktų kataloge

Prekyba dviračių, slidinėjimo, teniso sporto prekėmis. Tenisui: Wilson, Tecnifibre, Lotto, Luxilon. Dviračiams: Bianchi, Scott, Brompton, Frog. ... Skaitykite daugiau »

Mondex
Mondex

~2,000 produktų kataloge

„Modex“ turi didžiulę patirtį interjero dizaino srityje. Tiekėjas siūlo du pagrindinius prekinius ženklus „Affek Design by MONDEX“ ir „Cookini“.... Skaitykite daugiau »

Evelatus LV
Evelatus LV

~7,000 produktų kataloge

Latvijoje įsikūrusi kompanija, kuri vykdo prekybą internetu ir fizinėse parduotuvėse. Evelatus taip pat gamina ir savo vardo mobiliuosius telefo... Skaitykite daugiau »

Anvol
Anvol

~2,500 produktų kataloge

Didmeninė ir mažmeninė prekyba žaislais ir vaikiškomis prekėmis. Įmonė savo veiklą vykdo Baltijos regione (Suomijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietu... Skaitykite daugiau »

FactoryPrice
FactoryPrice

~27,000 produktų kataloge

Factory Price – unikalus internetinis tiekejas, galintis pasiūlyti įvairių stilių asortimentą. Tai daugybė žinomų firmų moteriški, vyriški... Skaitykite daugiau »

Sanifinas
Sanifinas

~500 produktų kataloge

Įmonė Sanifinas yra įsikūrę Lietuvoje ir vykdo didmeninę prekybą  žaislais. Jų produktų katalogą sudaro stalo žaidimai, konstruktoriai, lėlės, m... Skaitykite daugiau »

Deimena
Deimena

~3,000 produktų kataloge

Prekyba aukščiausios kokybės plovimo ir dezinfekavimo priemonėmis, skirtomis maisto pramonei, skalbykloms, žemės ūkiui. Prekiniai ženklai: Kiilt... Skaitykite daugiau »

Montis Magia
Montis Magia

~1,000 produktų kataloge

Prekyba alpinistine ir aukštalipių įranga, taip pat kelionine avalyne ir kitomis aktyvaus laisvalaikio prekėmis. Skaitykite daugiau »

AP Trade
AP Trade

~3,000 produktų kataloge

Prekyba buitine technika bei audio/video komponentais, santechnika bei šildymo prekėmis, laisvalaikio, sporto bei turizmo prekėmis. Skaitykite daugiau »

ASBIS
ASBIS

~5,000 produktų kataloge

ASBIS yra viena iš pirmaujančių informacinių technologijų (IT) produktų pardavėjų Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos šalių rinkose ir siūlanti... Skaitykite daugiau »

Mobilux
Mobilux

~7,500 produktų kataloge

MOBILIUX yra mobiliųjų telefonų, foto ir kompiuterinės įrangos pardavimų lyderė Latvijoje. Bendradarbiaudama su viso pasaulio gamintojais, savo ... Skaitykite daugiau »

Bajtel
Bajtel

~2,000 produktų kataloge

Bajtel.LV tiekia rinkai GPS navigacijos sistemos, mobilius telefonus, tinklo įrangą, ir periferijos įrenginius. Šiuo metu kompanija yra didžiaus... Skaitykite daugiau »

Ogmina
Ogmina

~4,500 produktų kataloge

OGMINA – vienas didžiausių buitinės technikos ir elektronikos didmenininkų Lietuvoje. Įmonė atstovauja LIEBHERR, ATLANT, BOSCH, SIEMENS, MOSER i... Skaitykite daugiau »

Leno
Leno

~1,500 produktų kataloge

Įmonė yra didmeninės elektronikos, buitinės technikos ir prekių vaikams pardavėja Latvijoje. Savo klientams prekes siūlo rinktis iš daugiau nei ... Skaitykite daugiau »

Proks
Proks

~500 produktų kataloge

Latvijos kompanija savo klientams siūlanti IT komponentus („Intel“, „AMD“, „WD“, „Seagate“, „Toshiba“, „Maxtor“, „Samsung“, „Kingston“, „Crucial... Skaitykite daugiau »

Prenta
Prenta

~4,000 produktų kataloge

UAB PRENTA platina populiariausią Lietuvoje buitinę techniką ir atstovauja pripažintiems Europos gamintojams nuo 1997 metų. Bendradarbiauja su m... Skaitykite daugiau »

Oliver
Oliver

~10,000 produktų kataloge

Biuro įranga ir reikmenys. Oliver.lt yra jau 15+ metų veiklą vykdančios įmonės Office System dalis. Tai yra viena didžiausius biuro reikmenų ir ... Skaitykite daugiau »

IT Sales
IT Sales

~4,000 produktų kataloge

IT SALES yra TOP tiekėjas Baltijos šalyse, kuris tiekia gamykloje atnaujintas prekes internetinėms parduotuvėms, parduotuvių tinklams bei didelė... Skaitykite daugiau »

Mobile Store LV
Mobile Store LV

~10,000 produktų kataloge

Didelis mobiliųjų priedų pasirinkimas. Latvijos kompanija vykdo didmeninę prekybą namų elektronikos prekėmis, laisvų rankų įranga ir kitais elek... Skaitykite daugiau »

PSX Retail
PSX Retail

~9,000 produktų kataloge

PSX Retail yra pirmaujanti žaidimų produktų didmeninės prekybos platintoja Baltijos šalyse. Latvijos kompanija siūlo platų vaizdo ir kompiuterin... Skaitykite daugiau »

ITrade SIA LV
ITrade SIA LV

~2,500 produktų kataloge

iTrading SIA – Latvijos įmonė užsiimanti mobiliųjų telefonų, kompiuterių ir jų priedų bei programinės įrangos didmenine prekyba. Kompanija yra J... Skaitykite daugiau »

Lukla.lt
Lukla.lt

~2,500 produktų kataloge

Lukla.lt – tai didmeninės ir mažmeninės prekybos kompanija, prekiaujanti ir nuomojanti drabužius bei įrangą keliautojams. Didelis prekių pasirin... Skaitykite daugiau »

Buitenė
Buitenė

~800 produktų kataloge

Buitenė tai mažmeninės prekybos įmonė, parduodanti buitinę techniką, kavos ruošimo prietaisus, pastatomą virtuvės techniką bei virtuvės techniką... Skaitykite daugiau »

Sportsman24.com
Sportsman24.com

~50,000 produktų kataloge

Sportsman.lt – tai internetinė parduotuvė prekiaujanti populiariausių prekinių ženklų sportine apranga ir avalyne. Sportsman bendradarbiauja su ... Skaitykite daugiau »

ForMe EU
ForMe EU

~120 produktų kataloge

ForMe EU tai prekinis ženklas sukurtas klientams, vertinantiems patogias ir naudingas namų apyvokos prekes, palengvinančias kasdienybę. Šis prek... Skaitykite daugiau »

Grizzly Baltic
Grizzly Baltic

~200 produktų kataloge

Grizzly Baltic – tai didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė, parduodanti aukščiausios kokybės sodo ir daržo technikos prekes Baltijos šalyse. T... Skaitykite daugiau »

Notebooksbiliger.de
Notebooksbiliger.de

~18,000 produktų kataloge

Notebooksbiliger.de tai tiekėjas, užsiimantis kompiuterinės technikos pardavimu. Platus pasirinkimas stalinių, nešiojamų bei planšetinių kompiut... Skaitykite daugiau »

KamadoClub
KamadoClub

~100 produktų kataloge

KamadoClub – tiekėjas, parduodantis išskirtines molines kepsnines su originaliu DiamondCut dizainu. Kepsninės atitiks net išrankiausius lū... Skaitykite daugiau »

Sominis technology
Sominis technology

~10,000 produktų kataloge

Sominis technology užsiima IT prekių bei aksesuarų platinimu B2B ir B2C metodais Baltijos ir Skandinavijos šalyse. Tiekėjas siūlo tokias prekių ... Skaitykite daugiau »

Nordic Digital
Nordic Digital

~3,000 produktų kataloge

Viena iš pirmaujančių didmeninės ir mažmeninės prekybos, elektronikos ir kompiuterinių produktų pardavimo įmonių Estijoje. „Nordic Digital AS“ y... Skaitykite daugiau »

Komputronik PL
Komputronik PL

~100,000 produktų kataloge

Komputronik – tai viena didžiausių informacinių ir telekomunikacinių technologijų įmonių Lenkijoje. Tiekėjas siūlo daugiau nei 100 000 produktų ... Skaitykite daugiau »

Skorpiono takas
Skorpiono takas

~2,500 produktų kataloge

Skorpiono Takas veiklą vykdo Baltijos šalyse, kurie parduoda sporto įrangą bei spausdintuvų eksploatacines medžiagas. Daugiau nei 7000 prekių to... Skaitykite daugiau »

Daily Print
Daily Print

~11,000 produktų kataloge

Daily Print vykdando didmeninę ir mažmeninę prekybą Baltijos šalyse: spausdintuvai, kopijuokliai, kasetės ir kitį biuro technikos komponentai. Š... Skaitykite daugiau »

Maidina
Maidina

~1,800 produktų kataloge

UAB Maidina (int. svetainė www.laistymoiranga.lt) užsiima laistymo sistemų projektavimu ir įrengimų pardavimu. Veiklą vykdo daugiau nei 20 metų.... Skaitykite daugiau »

PoliB2B
PoliB2B

~14,000 produktų kataloge

PoliB2B  – tai didmenine baldų prekyba užsiimanti Graikijos kompanija su daugiau nei trisdešimties metų patirtimi. Tiekėjas siūlo tvirtą k... Skaitykite daugiau »

Alphab2b
Alphab2b

~1,400 produktų kataloge

Alphab2b tai baldų,apšvietimo ir namų interjero detalių tiekėjas iš Graikijos. Platus pasirinkimas virtuvės, vonios, miegamojo ir svetainės bald... Skaitykite daugiau »

B2BMarkt
B2BMarkt

~6,000 produktų kataloge

B2BMarkt – tai baldų didmeninis tiekėjas iš Graikijos su daugiau nei trisdešimt penkerių metų patirtimi. Kompanija siūlo gerso kokybės ir ... Skaitykite daugiau »

Zougris
Zougris

~2,000 produktų kataloge

Kompanija Zougris ir Graikijos siūlo platų fotelių, kėdžių ir krėslų pasirinkimą. Čia rasite didžiulį vidaus ir lauko baldų asortimentą darbui i... Skaitykite daugiau »

ST-dalys
ST-dalys

ST-dalys vykdo prekybą sodo, ūkio ir miško technika bei jų detalėmis. Šio tiekėjo asortimente traktorių, žoliapjovių, krūmapjovių ir pjūklų daly... Skaitykite daugiau »

InTheBox
InTheBox

~3,100 produktų kataloge

InTheBox kompanija priklauso Liberta įmonei. Kompanija fokusuojasi interjero dizaino srityje ir siūlo geriausia kokybės ir kainos santykį. Čia r... Skaitykite daugiau »

Krinona
Krinona

~3,200 produktų kataloge

Krinona tai tiekėjas užsiimantis didmenine ir mažmenine prekyba namų technika. Tiekėjas orientuojasi į šiuo produktus: buitinę techniką, kavos a... Skaitykite daugiau »

Telepart
Telepart

~500 produktų kataloge

TelePart prekiauja skirtingų prekės ženklų išmaniaisiais telefonais ir planšetėmis. Per metus parduoda daugiau nei 4 milijonus įrenginių, penkia... Skaitykite daugiau »

AVAD Baltic
AVAD Baltic

~2,500 produktų kataloge

AVAD Baltic yra įgaliotas „Apple“ produkcijos platintojas. Įmonė atsakinga už nuoseklų „Apple“ prekinio ženklo augimą ir vystymąsi Baltijos šaly... Skaitykite daugiau »

Liberta
Liberta

~1,200 produktų kataloge

Liberta tai Graikijoje įsikūrusi didmeninės baldų prekybos kompanija, su daugiau nei trisdešimties metų patirtimi. Tiekėjas siūlo TOP klasės gam... Skaitykite daugiau »

PowerSport.lt
PowerSport.lt

~25,000 produktų kataloge

PowerSport.lt (UAB Metausta) – tai kompanija, užsiimanti didmenine ir mažmenine sporto bei laisvalaikio prekių prekyba. Įmonė gali pasiūlyti dau... Skaitykite daugiau »

Amona
Amona

~40,000 produktų kataloge

Amona pagrindinė veikla – užsakomoji prekyba paštu, internetu bei didmeninė prekyba žaislais, sporto ir laisvalaikio, turizmo prekėmis www.amona... Skaitykite daugiau »

Anda L
Anda L

~1,300 produktų kataloge

Anda L yra Latvijos kompanija, užsiimanti didmenine prekyba Baltijos šalyse – Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje. Įmonė parduoda elektronikos, nam... Skaitykite daugiau »

Eduko LT
Eduko LT

~1,000 produktų kataloge

Eduko LT – ypatingos kokybės vaikų lavinimo, edukacinių priemonių, žaislų bei žaidimų platintojas Lietuvoje. Tiekėjas prekiauja medinėmis ... Skaitykite daugiau »

Dažniausiai užduodami klausimai

  1. Atrasti ar pasirinkti tiekėjus bei atsiųsti mums savo rekvizitus paskyros sukūrimui,
  2. Sudaryti sutartis su tiekėjais ir gauti prieigos/prisijungimų informaciją bei ją pateikti mums,
  3. Gavę reikalingus duomenis produktų informaciją sukelsime į jūsų Wise2Sync paskyrą,
  4. Atlikti reikalingą konfigūraciją Wise2Sync aplinkoje ir galite pradėti importą.
Naujo tiekėjo pajungimo įkainiai priklauso nuo integracijos sudėtingumo ir ar tai bus individualus sprendimas Jums. Susisiekite ir mes įvertinę tiekėjo suteiktą informaciją pateiksime pasiūlymą.
Šiuo atveju optimaliausias būtų planas Pro + du papildomi tiekėjai. Bendra integracijos kaina 157 eur + pvm.
Ne, Wise2Sync produktas nėra skirtas klientų užsakymų apdorojimui. Wise2Sync yra dropshipingo tiekėjų produktų informacijos automatizavimo sistema, apjungianti prekių tiekėjus su pardavimo kanalais. Kitais žodžiais tariant: mes turime prieigą prie Jūsų tiekėjų duomenų ir mūsų programinė įranga susiunčia ir naujina duomenis apie produktus, apdoroja juos ir eksportuoja į Jūsų el. komercijos platformą.
Kontaktai

Susisiekite