Buitenė produktų importo automatizavimas

~ 800 produktų kataloge

Buitenė tai mažmeninės prekybos įmonė, parduodanti buitinę techniką, kavos ruošimo prietaisus, pastatomą virtuvės techniką bei virtuvės techniką, įmontuojamą į baldus ir t. t. Tiekėjas bendradarbiauja su žinomiausiais prekiniais ženklais, tokiais kaip Bosch, Miele, LG, Electrolux, Smeg, Dyson ir t.t.

Buitenė turi daugiau nei 10 metų patirtį, sėkmingai parduodant prekes Lietuvos ir užsienio rinkose bei konsultuojant klientus. Informacija apie produktus pateikiama lietuvių kalba.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Buitenė, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite