Dažnai užduodami klausimai

Neradote ieškomos informacijos? Susiekite su mumis el. paštu ir mielai atsakysime.

  1. Atrasti ar pasirinkti tiekėjus bei atsiųsti mums savo rekvizitus paskyros sukūrimui,
  2. Sudaryti sutartis su tiekėjais ir gauti prieigos/prisijungimų informaciją bei ją pateikti mums,
  3. Gavę reikalingus duomenis produktų informaciją sukelsime į jūsų Wise2Sync paskyrą,
  4. Atlikti reikalingą konfigūraciją Wise2Sync aplinkoje ir galite pradėti importą.
Daugeliui integracijų pateikiame savo įskiepius. Daugiau informacijos rasite mūsų pagalbos centre. Jeigu reikalinga pagalba sujungiant Jūsų el. parduotuvę su Wise2Sync galime pasiūlyti mokamą įdiegimo paslaugą. Susisiekite su mumis ir mes rasime geriausią sprendimą Jūsų verslui.
Naujo tiekėjo pajungimo įkainiai priklauso nuo integracijos sudėtingumo ir ar tai bus individualus sprendimas Jums. Susisiekite ir mes įvertinę tiekėjo suteiktą informaciją pateiksime pasiūlymą.
Kartais mūsų klausia, ar galime įdiegti specialų funkcionalumą, kuris būtų reikalingas ir naudojamas tik vieno kliento. Dažniausiai Wise2Sync įdiegiame tas funkcijas, kurios yra universalios. Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų atvejį.
Taip, turime. Užpildykite šią formą https://app.wisexml.com/users/signup/request/demo ir mes su jumis susisieksime.
Taip, galite gauti 15 % nuolaidą. Susisiekite su mumis ir pateiksime daugiau informacijos.
Priimame tik mokėjimus kredito kortele. Pradėjus naudotis mūsų paslauga pirmą mokėjimą atliksite patys, o vėliau Jums rūpintis dėl to nereikės. Mokėjimai bus nuskaitomi automatiškai likus 3 dienoms iki termino pabaigos. Mėnesio eigoje, bet kada galite padidinti planą - tuomet Jums liks sumokėti tik kainų skirtumą.
Šiuo atveju optimaliausias būtų planas Pro + du papildomi tiekėjai. Bendra integracijos kaina 157 eur + pvm.
Integracijos trukmė priklauso nuo to kaip greitai pateiksite prieigas prie tiekėjų produktų informacijos, kiek produktų bus apdorojama, kaip greitai pasiruošite kategorijas ir susidėliosite antkainius ir t.t. Vidutinė trukmė 5-7 darbo dienos.
Ne, Wise2Sync produktas nėra skirtas klientų užsakymų apdorojimui. Wise2Sync yra dropshipingo tiekėjų produktų informacijos automatizavimo sistema, apjungianti prekių tiekėjus su pardavimo kanalais. Kitais žodžiais tariant: mes turime prieigą prie Jūsų tiekėjų duomenų ir mūsų programinė įranga susiunčia ir naujina duomenis apie produktus, apdoroja juos ir eksportuoja į Jūsų el. komercijos platformą.
Standartinė pagalba el. paštu apima konsultacijas ir atsakymus Jums kylančius klausimus konfigūruojant ir naudojantis Wise2Sync įrankiu. Jeigu neradote atsakymo mūsų pagalbos centre rašykite mums ir mes suteiksime reikalingą informaciją.
Visų pirma prašome susipažinti su mūsų pagalbos centre pateikiama informacija. Esant poreikiui galime atsiųsti visą info viename PDF formato faile. Jeigu neradote atsakymų į kylančius klausimus susisiekite el. paštu ir galėsime susitarti dėl papildomų iki 1 valandos trukmės įžanginių mokymų.
Eksporto profiliai yra atnaujinami du kartus per parą automatiškai. Tačiau, keičiant maržos formules arba filtrus, pravartu inicijuoti eksporto procedūrą rankiniu būdu tam, kad pakeitimai atsinaujintų kaip įmanoma greičiau.
Eksporto profilis yra viena Wise2Sync integracija su pardavimo kanalu (pvz. jūsų internetine svetaine). Jūs galite turėti daugiau nei vieną eksporto profilį: pavyzdžiui vieną tik produktų kainoms ir kiekiams atnaujinti, o kitą visai likusiai produktų informacijai. Tokiu atveju skaičiuojama, kad naudojate du eksporto profilius.
Kontaktai

Susisiekite