Shopify produktų importas ir eksportas

„Shopify“ veiklą pradėjo 2004 metais, o dabar jau talpina daugiau nei 700 tūkst. elektroninių parduotuvių. Tai puikus būdas pradedantiesiems pradėti vykdyti pardavimus internetu: jokių programavimo žinių, nesudėtingas valdymas ir didelis funkcionalumo ir modulių pasirinkimas.

Importuoti arba eksportuoti produktus iš „Shopify“ galima keletu būdų: naudoti integruotas funkcijas arba naudoti trečiųjų šalių sprendimus. Rinkoje galite rasti ne vieną sprendimą, kuris skirtas produktų informacijos valdymui ir „Wise2Sync“ yra vienas iš jų, kuris jums leis lanksčiai ir lengvai tai įgyvendinti.

„Shopify“ produktų importas

Štai supaprastinta produktų įkėlimo ir atnaujinimo schema:

  • Duomenų surinkimas. „Wise2Sync“ suteikiate prieigą prie jūsų tiekėjų produktų informacijos katalogų ir duomenys (XML, API, CSV, JSON ar kitais formatais) yra surenkami.
  • Duomenų apdorojimas. „Wise2Sync“ atsisiunčia ir apdoroja produktų duomenis, naudojant tokias funkcijas kaip duomenų atvaizdavimas, produktų filtravimas, kainų žymėjimas ir kt. yra sukuriamas jūsų tiekėjo produktų katalogas ir jis paruošiamas išsiųsti į jūsų el. prekybos parduotuvę.
  • Sukūrimas ir atnaujinimas. „Shopify Wise2Sync App“ programa įkelia ir atnaujina produktus jūsų parduotuvėje.

Sukūrus naują produktą, tolesnis sinchronizavimas atnaujins tik produkto kiekį, kainą (ir kainą su nuolaida jei tokia yra), pradinę kainą (jei nuolaida netaikoma ji sutampa su standariniu kainos atributu) ir originalią kainą už prekę. Todėl bet kokie gaminių aprašymų, tekstų ir kt. pakeitimai ar pritaikymai nebus perrašyti/atnaujinti.

„Wise2Sync“ palaiko ir paprastus produktus, ir produktus su variantais, jeigu jūsų duomenų šaltinis (tiekėjas) pateikia šią informaciją.

„Shopify“ produktų eksportas

Norite eksportuoti ir sinchronizuoti savo produktus su partneriais, kainų palyginimo svetainėmis ar prekyvietėmis? Tai puikus būdas sukurti papildomų pardavimo kanalų arba dalytis savo produktų katalogu su partneriais, iš esmės tampant tiekėju. „Wise2Sync“ yra galingas įrankis, skirtas automatizuoti produktų katalogų valdymą.

Apibendrinimas

Norint valdyti elektroninės prekybos parduotuvę, reikia įgūdžių, o „Wise2Sync“ šį iššūkį suprantame. Produktų katalogo valdymas gali būti sudėtinga užduotis, todėl mes stengiamės jį kiek įmanoma automatizuoti ir supaprastinti.

Norite sužinoti daugiau kaip „Wise2Sync“ gali padėti importuoti ir eksportuoti „Shopify“ produktus? Susisiekite su mumis ir mes su malonumu aptarsime jūsų idėjas ir pateiksime patarimus bei pasiūlymus kaip tai įgyvendinti.

Naudingos nuorodos:

 

El. komercijos platforma

Išsirinkite
Išsirinkite tinkamiausius tiekėjus, kurių produktais vykdysite prekybą.
Automatizuokite
Automatizuokite kategorijų ir produktų apjungimą, antkainio uždėjimą.
Integruokite
Integruokite su Shopify ir periodiškai atnaujinkite kainas, likučius, nuotraukas ir produktus.

Apjunkite Shopify parduotuvę su šiais tiekėjais

Neradote dominančio tiekėjo? Susisiekite su mumis, ir jeigu dar neesame jo prijungę prie Wise2Sync - tai padarysime ir jums nieko nekainuos.

Kontaktai

Susisiekite