Prenta produktų importo automatizavimas

~ 4,000 produktų kataloge

UAB PRENTA platina populiariausią Lietuvoje buitinę techniką ir atstovauja pripažintiems Europos gamintojams nuo 1997 metų. Bendradarbiauja su mažmeninės prekybos buitine technika įmonėmis, virtuvės studijomis, architektais ir dizaineriais, bei santechnikos prekybininkais. Užsiima didmenine prekyba ir savo partneriams tiekia garsiausių gamintojų įmontuojamą bei laisvai pastatomą buitinę techniką. Rinktis galima iš daugiau nei 17 skirtingų prekės ženklų.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Prenta, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite