Integracijos

Išbandykite daugiakanales Wise2Sync integracijas be jokios rizikos. Apjunkite savo el. komercijos pardavimo kanalus ir automatizuokite likučių ir prekių informacijos atnaujinimą.

Shopify produktų importas ir eksportas
El. komercijos platforma

Viena iš lyderiaujančių eCommercijos platformų pasaulyje. Skaitykite daugiau »

PrestaShop produktų importas ir eksportas
El. komercijos platforma

PrestaShop yra nemokama elektroninės komercijos platforma, kuri skirta vidutiniam verslui. Skaitykite daugiau »

Pigu.lt produktų importas
Prekyvietė

Pigu.lt yra viena didžiausių e-komercijos platformų Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Kompanija siūlo beveik 0,5 mln. plataus v... Skaitykite daugiau »

WooCommerce produktų importas ir eksportas
El. komercijos platforma

Tai viena populiariausių el. komercijos platformų pasaulyje, skirta smulkiam verslui. Skaitykite daugiau »

CSV, XML ir JSON
Dokumentas

Šis metodas yra naudingas tuomet, kai: naudojate elektroninę platformą, kurios nesate prijungę su Wise2Sync; norite savarankiškai atlikti integr... Skaitykite daugiau »

Glami.lt produktų importas
Kainų palyginimas

GLAMI yra mados prekių paieškos puslapis, apjungęs šimtus tiekėjų. Ši  moderni pardavimų platforma pateikia šimtus vietinių ir tarptautinių e-pa... Skaitykite daugiau »

Magento 2 produktų importas ir eksportas
El. komercijos platforma

Magento 2 yra atvirojo kodo el. prekybos platforma, kuri pirmą kartą buvo išleista 2008 m., o iš esmės perdaryta 2015 m. Mūsų Wise2Sync Magento ... Skaitykite daugiau »

Magento 1 produktų importas ir eksportas
El. komercijos platforma

Magento yra atviro kodo elektroninės prekybos platforma, kuri pirmą kartą buvo išleista dar 2008 m. Skaitykite daugiau »

Varle.lt produktų importas
Prekyvietė

Tai užsakomųjų parduotuvių tinklas Lietuvoje, veikiantis nuo 2010 m. ir turintis daugiau nei 350 tūkst. buitinės technikos ir kompiuterinių prek... Skaitykite daugiau »

OpenCart produktų importas ir eksportas
El. komercijos platforma

OpenCart yra atvirojo kodo turinio valdymo sistema, skirta mažam ir vidutiniam verslui. Ši platforma nereikalauja didelių investicijų, norint vy... Skaitykite daugiau »

Kainos.lt produktų importas
Kainų palyginimas
Nemokama

Kainos.lt yra vienas populiariausių kainų palyginimo portalų Lietuvoje. Konkurencinga ir patraukli kaina yra vienas iš svarbiausių kriterijų kli... Skaitykite daugiau »

Kaina24.lt produktų importas
Kainų palyginimas
Naujas

Kaina24.lt yra internetinės prekybos portalas, kuriame skelbiama informacija apie daugiau kaip 300 parduotuvių bei 500 000 prekių. Pateikia popu... Skaitykite daugiau »

Pricer.lt produktų importas

Pricer.lt – tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gal... Skaitykite daugiau »

Hind.ee produktų importas
Kainų palyginimas
Naujas

Hind.ee yra estiškas internetinės prekybos ir kainų palyginimo portalas, kuriame skelbiama informacija apie daugiau kaip daugiau nei 100,000 pre... Skaitykite daugiau »

Salidzini.lv produtų importas
Kainų palyginimas
Naujas

Salidzini.lv yra latviška kainų palyginimo platforma, kurioje galite rasti ir palyginti kompiuterinės ir buitinės technikos, aksesuarus, žaislų,... Skaitykite daugiau »

Dažniausiai užduodami klausimai

  1. Atrasti ar pasirinkti tiekėjus bei atsiųsti mums savo rekvizitus paskyros sukūrimui,
  2. Sudaryti sutartis su tiekėjais ir gauti prieigos/prisijungimų informaciją bei ją pateikti mums,
  3. Gavę reikalingus duomenis produktų informaciją sukelsime į jūsų Wise2Sync paskyrą,
  4. Atlikti reikalingą konfigūraciją Wise2Sync aplinkoje ir galite pradėti importą.
Daugeliui integracijų pateikiame savo įskiepius. Daugiau informacijos rasite mūsų pagalbos centre. Jeigu reikalinga pagalba sujungiant Jūsų el. parduotuvę su Wise2Sync galime pasiūlyti mokamą įdiegimo paslaugą. Susisiekite su mumis ir mes rasime geriausią sprendimą Jūsų verslui.
Kartais mūsų klausia, ar galime įdiegti specialų funkcionalumą, kuris būtų reikalingas ir naudojamas tik vieno kliento. Dažniausiai Wise2Sync įdiegiame tas funkcijas, kurios yra universalios. Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų atvejį.
Taip, turime. Užpildykite šią formą https://app.wisexml.com/users/signup/request/demo ir mes su jumis susisieksime.
Šiuo atveju optimaliausias būtų planas Pro + du papildomi tiekėjai. Bendra integracijos kaina 157 eur + pvm.
Integracijos trukmė priklauso nuo to kaip greitai pateiksite prieigas prie tiekėjų produktų informacijos, kiek produktų bus apdorojama, kaip greitai pasiruošite kategorijas ir susidėliosite antkainius ir t.t. Vidutinė trukmė 5-7 darbo dienos.
Ne, Wise2Sync produktas nėra skirtas klientų užsakymų apdorojimui. Wise2Sync yra dropshipingo tiekėjų produktų informacijos automatizavimo sistema, apjungianti prekių tiekėjus su pardavimo kanalais. Kitais žodžiais tariant: mes turime prieigą prie Jūsų tiekėjų duomenų ir mūsų programinė įranga susiunčia ir naujina duomenis apie produktus, apdoroja juos ir eksportuoja į Jūsų el. komercijos platformą.
Eksporto profiliai yra atnaujinami du kartus per parą automatiškai. Tačiau, keičiant maržos formules arba filtrus, pravartu inicijuoti eksporto procedūrą rankiniu būdu tam, kad pakeitimai atsinaujintų kaip įmanoma greičiau.
Eksporto profilis yra viena Wise2Sync integracija su pardavimo kanalu (pvz. jūsų internetine svetaine). Jūs galite turėti daugiau nei vieną eksporto profilį: pavyzdžiui vieną tik produktų kainoms ir kiekiams atnaujinti, o kitą visai likusiai produktų informacijai. Tokiu atveju skaičiuojama, kad naudojate du eksporto profilius.
Kontaktai

Susisiekite