Channable produktų importas

„Channable“ yra platforma, kuri specializuojasi internetinėje produktų rinkodaroje, kurią galima integruoti su „Wise2Sync“, kuriant produktų informacijos importą.

„Wise2Sync“ ir „Channable“ integracija gali būti naudinga, kai norite importuoti produktų informaciją iš skirtingų šaltinių (ir formatų) į prekyvietes ar pardavimo kanalus, kurių „Wise2Sync“ dar nepalaiko. (pvz., Ebay, Amazon ir kt.).

Štai kaip tai veikia:

  • Duomenų surinkimas. „Wise2Sync“ surenka produktų duomenis iš įvairių šaltinių / formatų. Peržiūrėkite mūsų platų, daugiau nei 100 ES tiekėjų, katalogą, kuriame galite rasti jus dominančius tiekėjus ir su jais susisiekti.
  • Duomenų apdorojimas. „Wise2Sync“ apdoroja ir sutvarko duomenis naudojant tokias funkcijas kaip duomenų atvaizdavimas, produktų filtravimas ir kt. Tokiu būdu sukuriamas „Channable“ XML formato produktų informacijos failas.
  • „Channable“ integracija. Channable nuskaito XML formato failą, kuriame yra sugeneruota produktų informacija, ir apdoroja jo duomenis savo pusėje.

Wise2Sync and Channable Integration

Norite sužinoti daugiau apie „Wise2Sync“ ir „Channable“ integraciją? Susisiekite su mumis ir mes su malonumu aptarsime jūsų idėjas ir pateiksime patarimus bei pasiūlymus kaip tai įgyvendinti.

Naujas

Išsirinkite
Išsirinkite tinkamiausius tiekėjus, kurių produktais vykdysite prekybą.
Automatizuokite
Automatizuokite kategorijų ir produktų apjungimą, antkainio uždėjimą.
Integruokite
Integruokite su Channable ir periodiškai atnaujinkite kainas, likučius, nuotraukas ir produktus.

Apjunkite Channable parduotuvę su šiais tiekėjais

Neradote dominančio tiekėjo? Susisiekite su mumis, ir jeigu dar neesame jo prijungę prie Wise2Sync - tai padarysime ir jums nieko nekainuos.

Kontaktai

Susisiekite