Marsietis produktų importas ir automatizavimas

Naujas

~ 25,000 produktų kataloge

Uab Rego Tech (Marsietis) vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą elektronikos prekėmis nuo 2009 metų. Tiekėjas siūlo daugiau nei 20 000 prekių pagamintų žinomiausių gamintojų tokių kaip Asus, Apple, HP, Dell, Samsung, Acer, Garmin, Xiaomi, Huawei, Fiskars, LG, Sony, Epson ir daugelio kitų.

 Asortimente rasite didelį įvairiausių prekių bei elektronikos dalių pasirinkimą: GPS įranga, kompiuteriai, spausdintuvai, planšetės, telefonai, fotoaparatai, jų priedai ir dalys, automobilių, motociklų aksesuarai, buitinė technika, namų apyvokos reikmenys, įrankiai, prekės šventėms, laisvalaikiui, bei grožiui ir sveikatai, dronai, žaislai, naudota elektronika ir t.t. Tiekėjas gali pasiūlyti ir įvairių elektronikos priemonių remonto paslaugas.

Uab Rego Tech (Marsietis) bendradarbiauja su įvairiomis internetinėmis platformomis bei siūlo prekių pristatymą ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Marsietis, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite