Tapkite tiekėju

Prisijunkite prie musu tiekeju tinkloPrisijunkite prie „Wise2Sync“ tiekėjų tinklo

„Wise2Sync“ tikime bendradarbiavimo galia. Mūsų sėkmė grindžiama tvirta partneryste su patikimais tiekėjais ir partneriais. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti Jums galimybę dirbti kartu, kad galėtume suteikti dar didesnę vertę savo klientams.

Privalumai esant „Wise2Sync“ tiekėju platformoje

  • Dėmesys verslo augimui: Patikėję techninius jūsų produktų integravimo ir sinchronizavimo su klientų el. prekybos parduotuvėmis aspektus mums, galėsite daugiau dėmesio skirti verslo augimui.

  • Pasiekiamumas ir matomumas: Prisijungdami prie mūsų tiekėjų tinklo pristatysite savo prekės ženklą ir tiekiamą produkciją pasauliniu mąstu. Mūsų platforma veikia visose šalyse ir tai padės praplėsti klientų bazę bei padidinti pardavimus.

  • Konkurencinga kaina: Pradėkite nuo 199 EUR vienkartinio integravimo mokesčio (kaina gali keistis priklausomai nuo integracijos sudėtingumo). Arba rekomenduokite mūsų paslaugą savo klientui ir jeigu jis prijungs jus kaip tiekėją, integraciją atliksime nemokamai.

Kaip pradėti

  • Turite atitikti šiuos tiekėjo reikalavimus: Norėdami prisijungti prie Wise2Sync tiekėjų tinklo, turite turėti realią, fizinę, aukštos kokybės produktų atsargą ir užtikrinti kokybišką mažmenininkų aptarnavimą, taip pat pasiūlyti greitą prekių pristatymą. Wise2Sync netiekia logistikos paslaugų, tuo rūpinasi tiekėjai.
  • Užpildykite paraišką: Žemiau pateikiame paprastą paraiškos formą, kad pradėtumėte kelionę kaip Wise2Sync tiekėjas.

  • Peržiūra ir patvirtinimas: Mūsų komanda įvertins Jūsų paraišką ir susisieks su jumis dėl bendradarbiavimo.

Prisijunkite prie mūsų šiandien!

    Jei turite kokių nors klausimų ar reikia pagalbos, susisiekite su mūsų ryšių su tiekėjais komanda