PrestaShop produktų importas ir eksportas

PrestaShop yra nemokama elektroninės komercijos platforma, kuri skirta vidutiniam verslui.  Wise2Sync įskiepis PrestaShop platformai suteikia galimybę sujungti el. parduotuvę sau daugybe tiekėjų.

Pagrindiniai privalumai:

 • Lengvas įskiepio diegimas ir konfigūravimas (~ 5 minutės ar mažiau)
 • Nereikalingos jokios programavimo žinios;
 • Skirtingi sinchronizavimo režimai: sukurkite naujus produktus ir atnaujinkite esamus produktus;
 • Atsižvelgiant į jūsų pageidavimus, įskiepis gali išjungti produktus, apie kuriuos jau nėra gaunama informacija iš tiekėjų;
 • Optimizuotas dideliam produktų skaičiui, daugiausia dėmesio skiriant serverio išteklių taupymui ir stabilumui;
 • Modulis palaiko produktų importą ir eksportą iš Wise2Sync.

PrestaShop product Import and Export

File-based importas
Tai bylomis paremtas produktų importavimas. Tam nėra naudojama „PrestaShop“ standartinis API, todėl procesas yra greitesnis ir patikimesnis. Visos užduotys atliekamos asinchroniniu rėžimu: pavyzdžiui, 1000 produktų bus apdorota per 50 intervalų per tam tikrą nustatyta laiką (vadinama „heartbeat“). Naudodami skirtingus importavimo rėžimus, galite nustatyti, kad naktį būtų sukuriami nauji produktai, o dieną atnaujinama tik esamų produktų likutis ir kaina.

 • Kombinacijų importas – jei jūsų produktai yra kombinuojami (pvz. avalynė, drabužiai), jie taip pat bus importuoti. Trūkstami atributai bus sukurti automatiškai;
 • Keleto paveikslėlių importavimas ir miniatiūrų (thumbnails) generavimas – visi paveikslėliai kurie pateikiami Jūsų tiekėjo bus importuoti į jūsų parduotuvę. Taip pat importavimo metu bus sukurtos paveikslėlių miniatiūros. Jei jūsų tiekėjas pateiks variacinių prekių paveikslėlius, šie bus priskirti prie reikiamos variacijos;
 • Kategorijos importuojamos pagal pavadinimą, pagal kategorijos ID arba kategorijos kelią (pathway). Jei reikia, trūkstamos kategorijos (įskaitant kelią) bus sukurtos automatiškai;
 • Taip pat pasirūpinome prekių atributais (features) ir prekiniais ženklais (brands). Prireikus, naujos produkto savybės su atitinkamomis reikšmėmis sukuriamos automatiškai.

Galinga komandinės eilutės sąsaja (CLI)
Jei turite prieigą prie savo serverio CLI konsolės (paprastai pasiekiama VPS serveryje), galite naudoti keletą naudingų funkcijų, tokių kaip:

 • Importuoti / eksportuoti visus produktus panaudojant vieną komandą;
 • Ištrinti keletą produktų vienu metu panaudojant produkto nuorodos priešdėlį;
 • Pradėti / sustabdyti / atšaukti planuojamas ar vykdomas užduotis ir kt.

CLI komanda pagreitina importo/eksporto procesus: pateikia naudojamą serverio atmintį, importo / eksporto būseną ir statusą.

Veiksmų archyvas ir ataskaitos
Kiekvienas veiksmas, atliekamas su atskiru produktu, yra užregistruojamas ir veiksmų log’ą galima atsisiųsti keliais formatais. Tokiu būdu galite nustatyti priežastį kodėl tam tikras produktas buvo atnaujintas arba ne, ir atlikti reikiamus pakeitimus. Pasibaigus užduočiai, nurodytu el. adresu galima išsiųsti el. laišką su išsamia informacija apie importuotus ar atnaujintus produktus.

Minimalūs reikalavimai

 • PrestaShop versija 1.7.6 arba naujesnė;
 • CRON palaikymas serveryje.

Norėtumėte savo el. parduotuvėje turėti MatterhornPricyELKO ar kitų tiekėjų produktus? Ar galbūt norite padidinti savo pardavimus patalpinant produktus Pigu.lt, Varle.lt ar kainų palyginimo sistemose?  Susisiekite su mumis ir aptarsime, kaip galime Jums padėti.

El. komercijos platforma

Išsirinkite
Išsirinkite tinkamiausius tiekėjus, kurių produktais vykdysite prekybą.
Automatizuokite
Automatizuokite kategorijų ir produktų apjungimą, antkainio uždėjimą.
Integruokite
Integruokite su PrestaShop ir periodiškai atnaujinkite kainas, likučius, nuotraukas ir produktus.

Apjunkite PrestaShop parduotuvę su šiais tiekėjais

Neradote dominančio tiekėjo? Susisiekite su mumis, ir jeigu dar neesame jo prijungę prie Wise2Sync - tai padarysime ir jums nieko nekainuos.

Kontaktai

Susisiekite