Bdroppy produktų importo automatizavimas

~ 25,000 produktų kataloge

Bdroppy yra Brands Distribution Group priklausantis padalinys, kuris vykdo B2B prekybą avalyne, apranga ir aksesuarais. Šio platintojo katalogą sudaro produktai daugiau nei 100 žinomiausių prekinių ženklų produkcija: Adidas, Calvin Klein, Diesel, Emporio Armani, Fendi, Gant, Lacoste, Miss Sixty, Reebok, Tommy Hilfiger, Vans ir pan.

Informacija apie produktus pateikiama šiomis kalbomis: anglų, italų, prancūzų, vokiečių, ispanų, rumunų, olandų, lenkų ir lietuvių.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Bdroppy, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite