WooCommerce produktų importas ir eksportas

WooCommerce yra atvirojo kodo elektroninės komercijos plėtinys, skirtas WordPress turinio valdymo sistemai. Šia platforma naudojasi daugiau nei 28% visų elektroninių parduotuvių.

Wise2Sync integracija su WooCommerce palaiko dvipusį ryšį: eksportas ir importas.

Produktų importas į WooCommerce iš Wise2Sync
Wise2Sync gali padėti padidinti Jūsų produktų katalogo asortimentą. Informacijos sinchronizavimas su tiekėjais vyksta automatiškai, todėl nereikalauja nuolatinio rankinio darbo ar priežiūros.

Prekes galima importuoti iš daugiau nei 50 tiekėjų, tačiau jeigu Jūsų tiekėjo sąraše nėra, susisiekite su mumis dėl jo prijungimo.

Produktų eksportas iš WooCommerce į Wise2Sync
Informaciją apie produktus taip galite eksportuoti iš WooCommerce į Wise2Sync. Tokiu būdu greitai ir nesudėtingai savo produktus galėsite patalpinti į kitas platformas, tokias kaip Pigu.lt ar Varle.lt. Produktų filtravimo, antkainio / nuolaidos pakeitimai ir kitas Wise2Sync funkcionalumas leis Jums patiems nustatyti, kokią informaciją apie produktus atiduosite savo partneriams.

El. komercijos platforma

Išsirinkite
Išsirinkite tinkamiausius tiekėjus, kurių produktais vykdysite prekybą.
Automatizuokite
Automatizuokite kategorijų ir produktų apjungimą, antkainio uždėjimą.
Integruokite
Integruokite su WooCommerce ir periodiškai atnaujinkite kainas, likučius, nuotraukas ir produktus.

Apjunkite WooCommerce parduotuvę su šiais tiekėjais

Neradote dominančio tiekėjo? Susisiekite su mumis, ir jeigu dar neesame jo prijungę prie Wise2Sync - tai padarysime ir jums nieko nekainuos.

Kontaktai

Susisiekite