Komputronik PL produktų importo automatizavimas

~ 100,000 produktų kataloge

Komputronik – tai viena didžiausių informacinių ir telekomunikacinių technologijų įmonių Lenkijoje. Tiekėjas siūlo daugiau nei 100 000 produktų – kompiuterius, televizorius, mobiliuosius telefonus, žaidimų konsoles, foto įrangą, namų apyvokos prekes, nuo šaldytuvų, skalbimo mašinų iki virdulių, lygintuvų ir elektrinių dantų šepetėlių. Sodo technika – žoliapjovės, aeratoriai, gyvatvorių žirklės, įvairūs įrankiai, sodo baldai. Taip pat kosmetika, makiažo priemonės bei kvepalai.
Prekės pateikiamos anglų ir lenkų kalbomis.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Komputronik PL, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite