PowerSport.lt produktų importo automatizavimas

~ 25,000 produktų kataloge

PowerSport.lt (UAB Metausta) – tai kompanija, užsiimanti didmenine ir mažmenine sporto bei laisvalaikio prekių prekyba. Įmonė gali pasiūlyti daugiau nei 10 000 kokybiškų prekių, nuo maisto papildų sportuojantiems iki treniruoklių bei kito sporto inventoriaus. PowerSport.lt dirba su šiais prekiniais ženklais: Adidas, Reebok, Wilsom, Falco, Evelast, Oxford ir t.t. Didmeniniai klientai yra sporto klubai, viešbučiai, reabilitacijos centrai, mokyklos ir kitos įstaigos. Kompanija veiklą vykdo Pabaltijo šalyse – Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje. Produktai pateikiami lietuvių, anglų, rusų, latvių ir lenkų kalbomis.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su PowerSport.lt, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite