Mondex produktų importo automatizavimas

~ 2,000 produktų kataloge

„Modex“ turi didžiulę patirtį interjero dizaino srityje. Tiekėjas siūlo du pagrindinius prekinius ženklus „Affek Design by MONDEX“ ir „Cookini“. Šie produktai yra itin aukštos kokybės, išskirtinio dizaino elementai. Jų klasikinis stilius ir praktiškumas vilioja klientus, ieškančius ekskliuzyvinės klasės namų apyvokos reikmėnų.

„Mondex“ kataloge rasite platų virtuvės aksesuarų, indų, keptuvių ir puodų pasirinkimą. Taip pat ir daugybė tekstilės gaminių, baldų, apšvietimo ir dekoravimo prekių. „Mondex“ siūlo „drop-shipping“ paslaugą ir garantuoja, kad prekės bus profesionaliai supakuotos ir išsiųstos galutiniam gavėjui per 24 valandas.

Visi produktų aprašymai yra pateikiami Lenkų kalba.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Mondex, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite