MC Distribution produktų importas ir automatizavimas

~ 150,000 produktų kataloge

MC Distribution yra viena iš pirmaujančių didmeninės buitinės elektronikos prekybos platintojų Europoje, kurios būstinė ir sandėlis yra Rygoje, Latvijoje. MC Distribution komanda siūlo efektyvias logistikos paslaugas Jūsų užsakymams ir profesionalia pardavimų komandą visada pasiruošusia Jums padėti.

Įmonė siūlo galimybę  prisijungti  kelis tiekėjus vienoje platformoje,  sutaupant Jūsų verslo  išteklius ir laiką. Pateikiami produktų aprašymai ir nuotraukos yra itin aukštos kokybės.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su MC Distribution, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite