Officeday produktų importo automatizavimas

~ 20,000 produktų kataloge

Officeday – viena didžiausių biuro ir mokyklinių prekių bei paslaugų tiekėjas Baltijos šalyse. Ši įmonė Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikia beveik 20m. Officeday gali pasiūlyti įvairių prekių šiuolaikiškam ir moderniam biurui – kanceliarinių prekių, išmaniąsias technologijas, maisto produktų ir gėrimų, darbo saugos priemonių bei verslo dovanas. Tai šiuolaikiška ir novatoriška įmonė savo klientams siūlanti kavos ir užkandžių aparatų, spausdintuvų nuomos paslaugas. Officeday asortimente daugiau nei 50 visame pasaulyje žinomų prekių ženklai.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Officeday, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite