ForMe EU produktų importo automatizavimas

~ 120 produktų kataloge

ForMe EU tai prekinis ženklas sukurtas klientams, vertinantiems patogias ir naudingas namų apyvokos prekes, palengvinančias kasdienybę. Šis prekės ženklas sukurtas estų kompanijos A.T.LINKS OÜ, skirtas tik Europos rinkai, siūlantis naujausius buitinių prietaisų sprendimus, atitinkančius optimalų kainos ir kokybės santykį.
ForMe EU asortimente rasite ne tik namų apyvokos prekes, bet ir planų elektronikos prekių asortimentą kasdieniam naudojimui. Informacija apie produktus pateikiama šešiomis kalbomis: lietuvių, anglų, rusų, latvių, suomių bei vokiečių.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su ForMe EU, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite