Anda L produktų importo automatizavimas

~ 1,300 produktų kataloge

Anda L yra Latvijos kompanija, užsiimanti didmenine prekyba Baltijos šalyse – Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje. Įmonė parduoda elektronikos, namų apyvokos, vaizdo ir garso, kompiuterinės technikos bei biuro prekes. Tiekėjas siūlo įvairias prekes nuo biuro reikmenų, aksesuarų planšetėms iki kompiuterių ir jų komponentų.

Anda L tiekia prekes šioms žinomoms kompanijoms: Maxima, Euronics, www.220.lv (UAB „Pigu.lt“), www.1A.lv ir t.t.

Informacija apie produktus yra patiekiama keturiomis kalbomis: anglų, latvių, lietuvių ir estų. Likučių informacija atnaujinama kas 30 minučių.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Anda L, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite