Pricy.it produktų importo automatizavimas

~ 20,000 produktų kataloge

Pricy.it – tai dizainerių rūbų išparduotuvė vsiai šeimai. Jų kolekcijose galite rasti drabužių, eksesuarų, naturalios odos gaminių bei batų. Pricy.it turi virš 350 įvairių žinomų firmų tokių kaip Guess, Diesel, Calvin Clein, taipogi nuolaidas siekiančias iki 90%. Šis tiekėjas yra 100% itališkas didmeninės prekybos atstovas, visi produktai yra nauji, orginalūs ir su etiketėmis.

Pricy.it turi 20 metų patirties dirbant su e-komercija taip pat dirba modernioje B2B platformoje. Visi produktų aprašymai yra pateikiami italų kalba.

 

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Pricy.it, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite