Matterhorn Wholesale produktų importo automatizavimas

~ 170,000 produktų kataloge

„Matterhorn Wholesale“ veiklą pradėjo 2004 metais ir siūlo platų aukštos kokybės produktų asortimentą žemomis kainomis. Didžioji dalis produkcijos yra Lenkijos gamintojų.

Šio didmenininko kataloge yra ~ 25 000 produktų iš ~ 120 populiarių prekės ženklų. Tai įvairi apranga, apatinis trikotažas, apatiniai drabužiai, batai, aksesuarai ir kt.

Iinformacija apie produktus pateikiama net 11 kalbų (anglų, vokiečių, prancūzų, olandų, italų, rusų, čekų, lenkų, rumunų, slovakų, vengrų). Tiekėjo buveinė yra Lenkijoje, tačiau gaminius pristato ne tik Europoje, bet ir Rusijoje, JAV, Kanadoje bei Australijoje.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Matterhorn Wholesale, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite