Inbeauty produktų importas ir automatizavimas

Naujas

~ 230 produktų kataloge

„Inbeauty“ yra grožio priemonių tiekėjas, kuris didmeniniams klientams siekia tiekti firminę kosmetiką konkurencingomis kainomis.

Inbeauty daugiau nei šešerius metus atstovauja žymius kosmetikos ir farmacijos žaidimų prekių ženklus bei užsiima jų didmenine prekyba Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje

Jie turi tiesioginę prieigą prie tokių prekių ženklų kaip Bluebeards Revenge, Proraso, Noberu of Sweden, Marvis, Christina, Dapper Dan, Matrix, Gucci, Driu Beauty, Carmex, L’Oreal Professionnel, Keune, Hugo Boss, Filorga, Idun Minerals, Letique, Nook, ODA, Smells Like Spells, Tweezerman ir daugelis kitų.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Inbeauty, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite