Pigu.lt produktų importas

PHH Group valdo e. parduotuves ir prekybos platformas Lietuvoje (Pigu.lt), Estijoje (Kaup24.ee), Latvijoje (220.lv) ir Suomijoje (Hobbyhall.fi). Grupės valdomoje Marketplace ekosistemoje (e. prekyvietėse) prekiauja daugiau nei 4 000 pardavėjų, asortimentą sudaro daugiau nei 3 mln. prekių. Sesijų skaičius per metus siekia apie 150 milijonų.

Norėdami palengvinti periodinį produktų atnaujinimą ir likučių sinchronizavimą, mes apjungėme savo sistemą su Pigu.lt. Ko pasekoje, nauji produktai ir likučiai su kainomis jų sistemoje atnaujinami periodiškai be jokio rankinio darbo.

Kitais žodžiais tariant – mes apjungiame Jūsų duomenų valdymo sistemą ar el. parduotuvę su Pigu.lt.

Kaip tai veikia?

Prieš produktams atsirandant Pigu.lt, reikia Jūsų duomenų valdymo sistemą sujungti su Wise2Sync (peržiūrėkite mūsų tiekėjų sąrašą, galbūt integracija jau yra atlikta). Jeigu naudojate vieną iš populiariausių internetinių parduotuvių platformų, tokių kaip Magento, OpenCart ir pan. – mes jums galime sukurti XML failą nemokamai. Žinoma, tai gali padaryti ir Jūsų programuotojas prieš pradedant integraciją.

Produktų katalogui atsiradus Wise2Sync, jau bus galima nustatyti antkainį, filtruoti produktus ir t.t. Kai konfigūracija baigta – Jūs esate pasiruošę!

Kokių techninių žinių reikia?

Jokių! Mes pasirūpinsime technine integracijos puse.

Kiek laiko prireiks, kol produktai atsiras Pigu.lt?

Vienas iš faktorių yra Jūsų turimų produktų kiekis ir produktų katalogo sudėtingumas. Dažnai, daugiausia laiko trunka Jūsų el. produktų katalogo apjungimas su Wise2Sync. Įprastai visas pasiruošimas ir integracija užtrunka ~1-2 savaites.

 

Prekyvietė

Išsirinkite
Išsirinkite tinkamiausius tiekėjus, kurių produktais vykdysite prekybą.
Automatizuokite
Automatizuokite kategorijų ir produktų apjungimą, antkainio uždėjimą.
Integruokite
Integruokite su ir periodiškai atnaujinkite kainas, likučius, nuotraukas ir produktus.

Apjunkite parduotuvę su šiais tiekėjais

Neradote dominančio tiekėjo? Susisiekite su mumis, ir jeigu dar neesame jo prijungę prie Wise2Sync - tai padarysime ir jums nieko nekainuos.

Kontaktai

Susisiekite