Grizzly Baltic produktų importo automatizavimas

~ 200 produktų kataloge

Grizzly Baltic – tai didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė, parduodanti aukščiausios kokybės sodo ir daržo technikos prekes Baltijos šalyse. Tiekėjas yra oficialus Grizzly, Solac, Caramba prekių ženklų atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grizzly Baltic asortimente platus vejos priežiūros, sodo ir kiemo priežiūros, pjūklų, siurblių ir plovyklų pasirinkimas. Šio tiekėjo produkcija yra sertifikuota ir atitinka visus Europos sąjungos normatyvus, bei griežčiausias taršos emisijos normas.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Grizzly Baltic, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite