Mobilux produktų importas ir automatizavimas

~ 8,200 produktų kataloge

MOBILIUX yra mobiliųjų telefonų, foto ir kompiuterinės įrangos pardavimų lyderė Latvijoje. Bendradarbiaudama su viso pasaulio gamintojais, savo klientams siūlo platų prekių pasirinkimą ir žemiausias kainas.Pargrindinės MOBILIUX pardavimų sritys: mobilieji telefonai; skaitmeniniai fotoaparatai; LCD, LED, plazminiai televizoriai; MLUX kompiuteriai ir žaidimų konsolės.Įmonė Latvijoje turi veikiantį garantinio aptrnavimo servisą, bei interneinę platformą, leidžiančią nuolat stebėti akcijas, rinktis ir rezervuotis pageidaujamas prekes, bei patvirtinti savo užsakmus.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Mobilux, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite