Mature Services produktų importo automatizavimas

Naujas

~ 85,000 produktų kataloge

Mature Services yra viena didžiausių kvepalų ir kosmetikos didmeninės prekybos įmonių Europoje. Mes siūlome platų aukštos kokybės originalių gaminių iš pirmaujančių pasaulio prekių ženklų. Įmonė kuria ilgalaikius santykius su savo klientais – nuo mažų iki didelių įmonių. Be plataus prekių asortimento pristatymo, Mature Services didžiuojasi ir didelėmis sandėlio patalpomis, aprūpintomis naujausiomis technologijomis, kurios leidžia sandėlyje laikyti prekių iki 2 mln. skaičiaus. Kiekvieną prekę galime greitai ir paprastai išsiųsti tiesiai galutiniams klientams. Mature services yra greitai auganti įmonė, pastatyta ant tvirtų pamatų ir turinti daug žadančią ateitį.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Mature Services, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite