IT Sales produktų importo automatizavimas

~ 4,000 produktų kataloge

IT SALES yra TOP tiekėjas Baltijos šalyse, kuris tiekia gamykloje atnaujintas prekes internetinėms parduotuvėms, parduotuvių tinklams bei didelėms kompanijoms. Šis tiekėjas turi daugiau nei 10 metų didmeninės prekybos patirtį parduodant gamykloje atnaujintus bei naujus kompiuterius, nešiojamus kompiuterius bei kitą IT techniką.

IT SALES visada turi ir gali pasiūlyti platų kompiuterių asortimentą tiesiai iš savo sandėlių, greitai pristatys prekes ir suteiks garantinį aptarnavimą Jūsų klientams. Prekės gali būti pristatytos Baltijos šalyse ir Europos šalyse. Trečiosioms šalims prekių pristatymas vykdomas pagal atskirą susitarimą.

Prekių aprašymai teikiami latvių, lietuvių, estų ir rusų kalbomis.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su IT Sales, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite