Amona produktų importo automatizavimas

~ 40,000 produktų kataloge

Amona pagrindinė veikla – užsakomoji prekyba paštu, internetu bei didmeninė prekyba žaislais, sporto ir laisvalaikio, turizmo prekėmis www.amona.lt internetinėje parduotuvėje.

Įmonė yra garsių Čekijos įmonių „Worker“ ir „in SPORTline“ atstovai Lietuvoje. Prekiauja šiais prekiniais ženklais: „Nike“, Puma“ „ADIDAS“ MOLTEN“ „Brucker“ KETTLER“ ir t.t. Amona gali pasiūlyti prekių sveikatinimui – masažo, reabilitacijos, procedūrinė, kosmetologinė įranga, pirmosios pagalbos priemonės, medicininė apranga ir pan.

Tiekėjas prekes gali pristatyti klientams visoje Europoje. Prekės yra atnaujinamos kiekvieną dieną.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Amona, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite