KamadoClub produktų importo automatizavimas

~ 100 produktų kataloge

KamadoClub – tiekėjas, parduodantis išskirtines molines kepsnines su originaliu DiamondCut dizainu. Kepsninės atitiks net išrankiausius lūkesčius, nes tiekėjas gali pasiūlyti įvairiausių variantų – skirtingų spalvų ir dydžių, skirtingų techninių galimybių produktus bei išskirtinę kokybę. KamadoClub asortimente platus aksesuarų pasirinkimas – karščiui atsparios pirštinės, skaitmeniniai maisto termometrai, silikoniniai kepimo kilimėliai bei daugelis kitų produktų, palengvinančių maisto ruošimą.

Informacija apie produktus tiekėjas pateikia lietuvių kalba.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su KamadoClub , jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite