Sportsman.lt produktų importo automatizavimas

~ 50,000 produktų kataloge

Sportsman.lt – tai internetinė parduotuvė prekiaujanti populiariausių prekinių ženklų sportine apranga ir avalyne. Sportsman bendradarbiauja su tokiais prekiniais ženklais kaip Nike, Puma, Adidas, Converse, New Balance ir t.t. Platus prekių pasirinkimas, nuo rankšluosčių ar kuprinės iki sportinės avalynės, marškinėlių ar džemperių. Prekės skirtos ne tik atletams, bet ir suaugusiems, paaugliams bei vaikams, kurie nori atrodyti stilingai ir jaustis patogiai.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Sportsman24.com, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite