Tiekėjai iš Lenkijos

Prekių importo automatizavimas iš didmenininkų ir tiekėjų Lenkijoje.

Matterhorn Wholesale

~170,000 produktų kataloge

„Matterhorn Wholesale“ veiklą pradėjo 2004 metais ir siūlo platų aukštos kokybės produktų asortimentą žemomis kainomis. Didžioji dalis produkcij... Skaitykite daugiau »

CebaBaby
Naujas

~600 produktų kataloge

CebaBaby įsipareigojimas teikti geriausius produktus vaikams ir tėvams padarė tiekėją Europos rinkos lyderiu. Skaitykite daugiau »

Leker
Naujas

~3,000 produktų kataloge

Leker vykdo firminių žaislų didmeninę prekybą ir veikia rinkoje nuo 2001 m. Tiekėjas siūlo platų žaislų pasirinkimą iš daugelio žinomų prekių že... Skaitykite daugiau »

Carero
Naujas

~12,000 produktų kataloge

„Carero“ yra įmonė, kuri įsitvirtino kaip viena didžiausių kūdikių prekių tiekėjų Čekijoje ir šiuo metu savo gaminius siunčia į daugumą Europos ... Skaitykite daugiau »

BabyOno
Naujas

~1,600 produktų kataloge

„BabyOno“ verslas prasidėjo 1990 m., kai Poznanėje buvo įkurta nedidelė kūdikių ir vaikų prekėmis prekiaujanti įmonė. Šiandien tiekėjas yra vien... Skaitykite daugiau »

Halmar
Naujas

~3,000 produktų kataloge

HALMAR yra kokybiškų baldų iš Tolimųjų Rytų importuotoja ir platintoja. Halmar siūlo autentiškus lenkų dizainerių sukurtus dizainus. Didmeninės ... Skaitykite daugiau »

Lechpol Electronics
Naujas

~8,000 produktų kataloge

Lechpol Electronics Leszek tiekia įvairių kategorijų elektros ir elektroninę įrangą. Įmonė siūlo platų prekių ženklų asortimentą, tokių kaip Wip... Skaitykite daugiau »

Marba-Sport
Naujas

~3,600 produktų kataloge

Marba-Sport yra įmonė, turinti ilgametę patirtį gaminant aukščiausios kokybės prekes. Įmonė siūlo originalius, firminius garsiausių pasaulio gam... Skaitykite daugiau »

Forcetop
Naujas

~7,000 produktų kataloge

Vienas didžiausių mobiliųjų įrenginių priedų platintojų Lenkijoje. FORCETOP siūlo išmaniąją buitinę techniką, išmaniuosius sveikatos prietaisus,... Skaitykite daugiau »

INNPRO

~6,000 produktų kataloge

Distributorius INNPRO Lenkijoje veiklą pradėjo 2013 metais su pavadinimu RCpro. Šioje kompanijoje dirba 130+ darbuotojų ir turi virš 1000 parner... Skaitykite daugiau »

Mada.pl

~45,000 produktų kataloge

„Mada“ yra apatinio trikotažo ir kojninių/pėdkelnių tiekėjas iš Lenkijos. Bendrovė pateikia platų Europos gamintojų produktų asortimentą labai p... Skaitykite daugiau »

Bdroppy

~25,000 produktų kataloge

Bdroppy yra Brands Distribution Group priklausantis padalinys, kuris vykdo B2B prekybą avalyne, apranga ir aksesuarais. Šio platintojo katalogą ... Skaitykite daugiau »

B2BSportswholesale.net

~120,000 produktų kataloge

B2bsportswholsale.net – tai internetine didmenine prekyba užsiimanti kompanija. Čia rasite platų, žinomų gamintojų sportinės aprangos bei ... Skaitykite daugiau »

B2B Immi Shop

~10,000 produktų kataloge

Immi.Shop vykdo sportinės avalynės didmeninę prekybą, o įmonės būstinė ir sandėlys yra Lenkijoje. Produktų katalogą sudaro žinomų gamintojų prod... Skaitykite daugiau »

LeanToys

~6,000 produktų kataloge

LeanToys – tai didelę kolekciją kokybiškų žaislų tinkančių įvairaus amžiaus vaikams. Tiekėjas siūlo lavinančius, įtraukiančius ir mokomuos... Skaitykite daugiau »

XTG.PL

~3,000 produktų kataloge

XTG.PL yra elektrotechnikos tiekėjas iš Lenkijos. Bendrovė vykdo prekybą mobiliaisiais ir tinklo įrenginias, kompiuterine ir buitine technika be... Skaitykite daugiau »

Action S.A.

~40,000 produktų kataloge

Action S.A. yra įsikūrusi Lenkijoje ir prekiauja elektronika, buitine technika ir kompiuterine ir ryšių įranga. Tai yra viena iš lyderiaujančių ... Skaitykite daugiau »

Ptakonline

~24,000 produktų kataloge

Ptakonline yra Lenkijoje įsikūrusi kompanija, kuri vykdo didmeninę prekybą moteriškais drabužiais. Jų sukurti drabužiai yra ne tik gražūs, bet i... Skaitykite daugiau »

Your New Style

~3,000 produktų kataloge

Moteriškų ir vyriškų drabužių didmeninė prekyba. Šis tiekėjas importuoja prekes iš Prancūzijos, Italijos ir Londono. YNS turi platų vyririškų ir... Skaitykite daugiau »

Mondex

~2,000 produktų kataloge

„Modex“ turi didžiulę patirtį interjero dizaino srityje. Tiekėjas siūlo du pagrindinius prekinius ženklus „Affek Design by MONDEX“ ir „Cookini“.... Skaitykite daugiau »

FactoryPrice

~27,000 produktų kataloge

Factory Price – unikalus internetinis tiekejas, galintis pasiūlyti įvairių stilių asortimentą. Tai daugybė žinomų firmų moteriški, vyriški... Skaitykite daugiau »

Komputronik PL

~100,000 produktų kataloge

Komputronik – tai viena didžiausių informacinių ir telekomunikacinių technologijų įmonių Lenkijoje. Tiekėjas siūlo daugiau nei 100 000 produktų ... Skaitykite daugiau »

Dažniausiai užduodami klausimai

  1. Atrasti ar pasirinkti tiekėjus bei atsiųsti mums savo rekvizitus paskyros sukūrimui,
  2. Sudaryti sutartis su tiekėjais ir gauti prieigos/prisijungimų informaciją bei ją pateikti mums,
  3. Gavę reikalingus duomenis produktų informaciją sukelsime į jūsų Wise2Sync paskyrą,
  4. Atlikti reikalingą konfigūraciją Wise2Sync aplinkoje ir galite pradėti importą.
Naujo tiekėjo pajungimo įkainiai priklauso nuo integracijos sudėtingumo ir ar tai bus individualus sprendimas Jums. Susisiekite ir mes įvertinę tiekėjo suteiktą informaciją pateiksime pasiūlymą.
Šiuo atveju optimaliausias būtų planas Pro + du papildomi tiekėjai. Bendra integracijos kaina 157 eur + pvm.
Ne, Wise2Sync produktas nėra skirtas klientų užsakymų apdorojimui. Wise2Sync yra dropshipingo tiekėjų produktų informacijos automatizavimo sistema, apjungianti prekių tiekėjus su pardavimo kanalais. Kitais žodžiais tariant: mes turime prieigą prie Jūsų tiekėjų duomenų ir mūsų programinė įranga susiunčia ir naujina duomenis apie produktus, apdoroja juos ir eksportuoja į Jūsų el. komercijos platformą.
Kontaktai

Susisiekite