Tiekėjai iš Graikijos

Prekių importo automatizavimas iš didmenininkų ir tiekėjų Graikijoje.

PoliB2B

~14,000 produktų kataloge

PoliB2B  – tai didmenine baldų prekyba užsiimanti Graikijos kompanija su daugiau nei trisdešimties metų patirtimi. Tiekėjas siūlo tvirtą k... Skaitykite daugiau »

Alphab2b

~1,400 produktų kataloge

Alphab2b tai baldų,apšvietimo ir namų interjero detalių tiekėjas iš Graikijos. Platus pasirinkimas virtuvės, vonios, miegamojo ir svetainės bald... Skaitykite daugiau »

B2BMarkt

~6,000 produktų kataloge

B2BMarkt – tai baldų didmeninis tiekėjas iš Graikijos su daugiau nei trisdešimt penkerių metų patirtimi. Kompanija siūlo gerso kokybės ir ... Skaitykite daugiau »

Zougris

~2,000 produktų kataloge

Kompanija Zougris ir Graikijos siūlo platų fotelių, kėdžių ir krėslų pasirinkimą. Čia rasite didžiulį vidaus ir lauko baldų asortimentą darbui i... Skaitykite daugiau »

InTheBox

~3,100 produktų kataloge

InTheBox kompanija priklauso Liberta įmonei. Kompanija fokusuojasi interjero dizaino srityje ir siūlo geriausia kokybės ir kainos santykį. Čia r... Skaitykite daugiau »

Liberta

~1,200 produktų kataloge

Liberta tai Graikijoje įsikūrusi didmeninės baldų prekybos kompanija, su daugiau nei trisdešimties metų patirtimi. Tiekėjas siūlo TOP klasės gam... Skaitykite daugiau »

Dažniausiai užduodami klausimai

  1. Atrasti ar pasirinkti tiekėjus bei atsiųsti mums savo rekvizitus paskyros sukūrimui,
  2. Sudaryti sutartis su tiekėjais ir gauti prieigos/prisijungimų informaciją bei ją pateikti mums,
  3. Gavę reikalingus duomenis produktų informaciją sukelsime į jūsų Wise2Sync paskyrą,
  4. Atlikti reikalingą konfigūraciją Wise2Sync aplinkoje ir galite pradėti importą.
Naujo tiekėjo pajungimo įkainiai priklauso nuo integracijos sudėtingumo ir ar tai bus individualus sprendimas Jums. Susisiekite ir mes įvertinę tiekėjo suteiktą informaciją pateiksime pasiūlymą.
Šiuo atveju optimaliausias būtų planas Pro + du papildomi tiekėjai. Bendra integracijos kaina 157 eur + pvm.
Ne, Wise2Sync produktas nėra skirtas klientų užsakymų apdorojimui. Wise2Sync yra dropshipingo tiekėjų produktų informacijos automatizavimo sistema, apjungianti prekių tiekėjus su pardavimo kanalais. Kitais žodžiais tariant: mes turime prieigą prie Jūsų tiekėjų duomenų ir mūsų programinė įranga susiunčia ir naujina duomenis apie produktus, apdoroja juos ir eksportuoja į Jūsų el. komercijos platformą.
Kontaktai

Susisiekite