PSX Retail produktų importo automatizavimas

~ 9,000 produktų kataloge

PSX Retail yra pirmaujanti žaidimų produktų didmeninės prekybos platintoja Baltijos šalyse. Latvijos kompanija siūlo platų vaizdo ir kompiuterinių žaidimų, žaidimų konsolių, skaitmeninių produktų ir įvairių vaizdo žaidimų priedų asortimentą iš populiariausių pasaulio gamintojų: Sega, Ubisoft, Konami, Deep Silver, Team17, Rockstar Games ir pan.

Ši įmonė gali pasiūlyti daugiau kaip 7000 produktų, kurie yra aprašyti anglų kalba ir prekės gali būti pristatytos visoje Europoje net kartais į JAV ar Aziją.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su PSX Retail, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite