Maidina produktų importo automatizavimas

~ 1,800 produktų kataloge

UAB Maidina (int. svetainė www.laistymoiranga.lt) užsiima laistymo sistemų projektavimu ir įrengimų pardavimu. Veiklą vykdo daugiau nei 20 metų. Tiekėjas prekes turi savo sandėlyje ir siūlo daugiau nei 1800 produktų: laistymo rinkiniai, vandens talpos, vamzdžiai bei žarnas, vandens purkštukai ir daugelis kitų prekių, reikalingų sodo bei daržo laistymui.

Laistymoiranga.lt taip pat yra platus žemės ūkio produktų pasirinkimas – pakeltos lysvės, komposto dėžės, augalų tvirtinimo detalės bei įvairūs sodo aksesuarai.

Informacija apie produktus pateikiama lietuvių kalba.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Maidina, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Wise2Sync integracija su Jūsų platforma

Wise2Sync nėra sukurtas konkrečiai turinio valdymo sistemai – sistema gali būti sujungta su bet kokia platforma. Nesvarbu ar tai WordPress, Prestashop, Magento, Shopify ar individualus sprendimas.

Mūsų sukurti moduliai ir integracijos leidžia pradėti naudotis Wise2Sync per keletą minučių. Tereikia įdiegti, sukonfigūruoti ir jau galite importuoti produktus iš tiekėjų.

Kontaktai

Susisiekite